„Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.“

   +421 905 325 447
servis@kontrax.sk

 

Servis kopirovacich strojov

 

  • Zabezpečujeme kompletný servis, diagnostiku a profilaktické údržby týchto zariadení kopírovacie stroje Canon faxy Canon atramentové tlačiarne Canon laserové tlačiarne Canon multifunkčné zariadenia Canon Disponujeme kompletným sortimentom náhradných dielov a spotrebného materiálu (tonery, cartridge, pásky, kancelársky papier a iné...). Servisný zásah vykonávame do 24 hodín po oznámení závady, alebo ak si to charakter a závažnosť opravy vyžaduje po dohode zo zákazníkom aj skôr.

 

  • Zmluva ALL IN SERVIS. Pri kúpe zariadenia v ľubovolnej zostave ponúkame zmluvný servis – ALL IN SERVIS. Kompletná starostlivosť o zariadenie prechádza na servisné stredisko firmy Kontrax servis. Podrobnejšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0905 325 447, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  • Nahlásenie závady: Závadu (opravu) možete nahlásiť: Telefonicky: 0905 325 447 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.